Apie mus

Uptown Park suprojektuotas taip, kad patenkintų esminius verslo ir įmonių darbuotojų poreikius. Tarp pagrindinių verslo centro privalumų – erdvus, net 2700 kv.m. aukšto plotas bei lankstūs patalpų išplanavimo sprendimai, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugykla, dušai, kavinė, vidinis įmonių renginiams bei darbuotojų poilsiui skirtas vidinis kiemas.

A+ energetinės klasės biurų pastatas užtikrina puikias darbo sąlygas bei mažas eksploatacines sąnaudas visais metų laikais.

Atšilus orams įmonių darbuotojai galės atsikvėpti šalia suplanuotame miesto parke, jo paviljonuose, bendruomenės pievoje, poilsio ir sporto erdvėse.

Uptown Park – puiki erdvė verslui ir kūrybai!

Moderni architektūra

Uptown Park koncepciją padiktavo esama kvartalo gatvių ir pastatų urbanistinė sistema. Taisiklingas Naujamiesčio gatvių tinklas kuria mažus, atskirus, daugiafunkcinius, tikslių formų kvartalus. Pastatai šiame rajone apjuosia už jų esamus kiemus, saugo jų ramybę ir verdantį vidinį gyvenimą.

Pasak pastato architekto Remigijaus Bimbos, Uptown Park – tai atskiras kvartalas. Jo visas perimetras apjuosia esamas gatves, jis turi savo kiemą. Pastato tūris yra vizualiai pakeltas, jis tarsi sklendžia virš gatvių ir nesaugo, o atveria ryšį su viduje esančia erdve ne tik vizualiai, bet ir funkciškai.

Verslo centro fasadas - tarsi jo rūbas, jame atsispindi šios Naujamiesčio dalies esmė: ritmas, dydis, spalva, šviesa.

Funkcionalus išplanavimas

Uptown Park pastato forma, aukštų plotai ir lubų aukštis leidžia lanksčiai bei patogiai projektuoti biurus sukuriant ergonomiškas, jaukias ir efektyvias darbo erdves. Stiklinis, 3,40 m aukščio, lauko fasadas su varstomais langais garantuoja darbo vietoms natūralią dienos šviesą.

Erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė 

Verslo centre yra dviejų lygių, šviesi ir jauki automobilių stovėjimo aikštelė su elektronine valdymo sistema. Įmonių darbuotojai gali patogiai liftu pakilti iki savo biuro iš abiejų požeminių aukštų.

Strategiškai patogi vieta miesto centre

Uptown Park lengvai pasiekiamas tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu. Iki Senamiesčio nueisite pėsčiomis, Vilniaus oro uostą, autobusų bei traukinių stotis automobiliu pasieksite vos per 5 minutes.

Biurų pastatas aiškiai matomas ir lengvai atpažįstamas važiuojant judriomis Švitrigailos ir Naugarduko gatvėmis.

Šiame kvartale rasite didelį pasirinkimą kavinių, parduotuvių, viešbučių, sporto bei grožio centrų, kitų kasdieniam gyvenimui reikalingų paslaugų.

Šalia esantis miesto parkas pietų pertraukai

Verslo centro sklypas ribojasi su atkuriama istorine Amatų gatve už kurios savivaldybė iki 2021 m. planuoja baigti įrengti miesto parką.

Čia suplanuoti poilsio, sporto ir bendruomenės renginių erdvės, parko tipo paviljonas, pieva, kalvelės, vaikų žaidimo aikštelė.

A+ klasės energetinis efektyvumas

A+ energetinės klasės pastatas, inžinerių ir projektuotojų parinkti pažangūs techniniai sprendimai užtikrina puikias darbo sąlygas bei mažas eksploatacines sąnaudas visais metų laikais.